Macadamia City Spa zaprasza na Walentynkowy relaks we dwoje

Macadamia City Spa zaprasza na Walentynkowy relaks we dwoje

Dzień Zakochanych już na dobre przyjął się w naszej kulturze. Lubimy dostawać świeże kwiaty, słodkie upominki i drobne prezenty. Restauracje są pełne zakochany par, czerwone serca dominują w każdej witrynie, a w powietrzu, oprócz smogu, unosi się walentynkowa aura.

Choć Walentynki zawsze przypadają w środku zimy, kiedy za oknem mróz i śnieg, to dla zakochanych żadna przeszkoda, aby cieszyć się miłością. Firmy nieustannie wymyślają nowe atrakcje przyciągające potencjalnych klientów, którzy marzą o tym, aby oryginalnie celebrować ten dzień.

Z myślą o parach przygotowaliśmy specjalną, walentynkową ofertę na wspólny relaks połączony z profesjonalną pielęgnacją w naszym salonie. Dysponujemy bogatą ofertą zabiegów, które mogą być wykonane symultanicznie zarówno dla pań, jak i dla panów, z uwzględnieniem indywidualnych upodobań oraz potrzeb. Na proponowane przez nas pakiety będzie obowiązywał rabat w wysokości 15 %. Promocja walentynkowa w Macadamia City Spa będzie w terminie od 13 do 25 lutego włącznie. Prosimy pamiętać, że na wspólny relaks obowiązują wcześniejsze zapisy 🙂  Zaplanuj wspólny relaks z nami już dziś. Serdecznie zapraszamy!

Pakiet 1: Manicure / Pedicure (1 godzina) 

Manicure męski_1 pedi_red

Pakiet 2: Pielęgnacja Twarzy / Pielęgnacja ciała (1-1,5 godziny)

Męski masaż kamieniami4 zabieg na twarz

Pakiet 3: Pielęgnacja twarzy /Pielęgnacja twarzy (1-1,5 godziny)

Nawilżanie twarzy w Macadamia City Spa NNAN2806

 

Author Info

Macadamia City Spa