Medycyna estetyczna

display-macadamiaNastały czasy, kiedy zabiegi medycyny estetycznej stały się bardziej powszechne. Ich atutem jest to, że mają wpływ na poprawę jakości naszego życia oraz, że można je wykonać szybko z uzyskaniem natychmiastowych efektów. Z usług tych korzystają kobiety, a także coraz częściej panowie, w różnym wieku. Jak we wszystkim, najważniejszy jest umiar oraz odpowiedzialne podejście do tematu. Niestety niektórzy potrafią się na tyle od nich uzależnić, że wówczas zabiegi zamiast pomagać w utrzymaniu lub korygowaniu niedoskonałości urody zdecydowanie działają na niekorzyść. Zabiegi medycyny estetycznej wymagają niezwykle specjalistycznej ręki lekarza, z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Brak kompetencji i praktyki może przynieść szkody o stokroć większe i bardziej dotkliwe, niż naturalny proces starzenia. Dlatego niezwykle ważne jest, aby trafić w ręce odpowiedzialnego i doświadczonego specjalisty, który potrafi indywidualnie dostosować zabiegi do potrzeb pacjenta. W Macadamia City Spa naszym ekspertem od zabiegów medycyny estetycznej jest Pani dr Agnieszka Surowiecka, na co dzień związana
z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie, na oddziale Chirurgii Plastycznej.

Aplikacja toksyny botulinowej („Botoks”)

MezoterapiaPopularny „botoks” to ekspresowy zabieg likwidujący zmarszczki. Dzięki aplikacji toksyny botulinowej w okolice czoła, brwi oraz oczu rozluźniają się mięśnie, a skóra w ciągu kilku dni po zabiegu staje się wygładzona. Technika ta, stosowana w zabiegach estetycznych od ponad 20 lat, zapewnia efekty zbliżone do liftingu operacyjnego. W zależności od indywidualnych uwarunkowań zabieg powtarza się od 6-12 miesięcy. Warto sobie uświadomić, że kuracje toksyną botulinową stosowane w młodym wieku (20-25 lat) mogą być skutecznym działaniem prewencyjnym w procesie starzenia się skóry.
Zastosowanie: wygładzenie czoła, uniesienie brwi, podniesienie opadających powiek, redukcja „kurzych łapek”, redukcja „lwiej” zmarszczki, wygładzenie konturu żuchwy, poprawa wyglądu szyi i dekoltu.
Botoks znajduje również zastosowanie w leczeniu nadpotliwości.

Zabiegi na bazie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy jest fizjologicznie biopolimerem, który stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i magazynuje wodę w naszej skórze. Dzięki tym właściwościom działa wypełniająco oraz wpływa na poprawę nawilżenia, sprężystości i elastyczności skóry. Efekty widoczne są bezpośrednio po wykonaniu zabiegu, wyglądają bardzo naturalnie i utrzymują się nawet do roku czasu.

Wskazania: fałdy nosowo-wargowe, zmarszczeki „marionetki”, opadające kąciki ust, korekta kształtu i konturu ust, zwiększenie objętości ust, zmarszczki okolicy oczu, spłycenie tzw. „doliny łez”

[/dt_sc_fancy_ul]

Regeneracja skóry (mezoterapia) TVSJ3493

Regenerację skóry zazwyczaj wykonuje się jesienią oraz zimą, kiedy działanie promieni słonecznych jest zdecydowanie słabsze, niż w okresie letnim. Najskuteczniejszą terapią jest mezoterapia, ponieważ jej efekty (napięcie, odżywienie skóry) są widoczne już kilka godzin po wykonanym zabiegu. Koktajle, czyli mieszanki witaminowo – odżywcze, dostosowywane są do indywidualnych potrzeb pacjentki, są aplikowane za pomocą delikatnych i cieniutkich igiełek bezpośrednio w głąb skóry. Należy zdawać siebie sprawę, że jest to zabieg inwazyjny, wykonywany w znieczuleniu maścią. Zaleca się wykonanie od 2-4 serii w odstępach dwutygodniowych.

„Wampirzy lifting” Mezoterapia osoczem bogato płytkowym

„Wampirzy lifting” to najmodniejszy w ostatnim czasie rodzaj mezoterapii igłowej oraz sposób na odmłodzenie.

Korekta owalu twarzy

Protége jest skutecznym zabiegiem pojędrniającym, zagęszczającym oraz korygującym owal twarzy. Zabieg ten, oparty na nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w medycynie estetycznej, potocznie nazywany nieinwazyjnym
i bezpiecznym liftingiem, zalecany jest wszystkim paniom, którym zaczynają doskwierać siły grawitacji. Rewelacyjnie działa na odkształcenie konturu twarzy, opadające kąciki ust, policzki, a także pojawiający się wraz z wiekiem drugi podbródek. Protégé jest nieinwazyjnym (bez użycia igły) oraz całkowicie bezpiecznym zabiegiem pojędrniającym skórę twarzy. Polecamy serię od 4-6 zabiegów, aby efekt odmłodzenia
i korekty owalu twarzy był spektakularny.


Cennik

Sprawdź ceny naszych zabiegów

Zobacz