Zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn

Macadamia to miejsce aktywnej pielęgnacji.

NOWOŚĆ: INFUZJA TLENOWA – nieinwazyjny zabieg odmładzania skóry oparty na technologii hiperbarycznego tlenu. Silnie skoncentrowane aktywne składniki w postaci serum wtłaczane są do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, odpowiednio stężonego tlenu.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu: skóra odzyskuje świeży i promienny wygląd. Infuzja tlenowa to doskonały zabieg bankietowy latem. Zapraszamy

Systematyczna pielęgnacja to podstawa, aby na dłużej zachować młody wygląd skóry. W Macadamia City Spa posiadamy bogatą ofertę zabiegów na twarz, szyję i dekolt. Konsultacja z kosmetologiem to pierwszy krok podczas której dobieramy odpowiednie zabiegi. Pakiety zabiegowe ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb i wieku klienta. Po zabiegu, do podtrzymania efektów, doradzamy odpowiednie produkty do pielęgnacji domowej.

Przy wykupieniu 3 zabiegów otrzymasz 10% rabatu.

Zabiegi na ciało

Doskonałe nawilżenie suchej skóry ciała.

Masaż manualny masłem SHEA został stworzony specjalnie dla Twoich potrzeb. To niezwykle odprężający i rozluźniający mięśnie zabieg z wykorzystaniem bogatego w składniki odżywcze masła SHEA. Masło SHEA jest 100% naturalne bez dodatku chemii i sztucznych składników. Twoja skóra jest chroniona przez samą naturę. Zabieg poprawia krążenie krwi i limfy a masło SHEA dogłębnie nawilża, odżywia i odbudowuje naturalną warstwę lipidową skóry.

Korzyści z zabiegu:

– pomoże przy zmęczeniu i poprawi aktywność ruchową

– rozluźni i zrelaksuje

– zniweluje stres dzięki czemu poczujesz się lepiej

– poprawi sprężystość mięśni i skóry