Masaże

Współczesny Polak coraz chętniej dba o siebie, to bardzo pozytywny aspekt obecnych czasów. Ważne jest dla niego zarówno zdrowie, jak i wysportowany, zadbany wygląd. Higieniczny tryb życia, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, przynajmniej kilka razy w tygodniu, mają wpływ na świadomość, jak ważna jest pielęgnacja twarzy oraz ciała.

Masaż klasycznyIMG_5994

Klasyczny masaż manualny stosowany często podczas leczenia narządu ruchu, ma również duże znaczenia w profilaktyce. Zabieg może być przydatny dla mężczyzn prowadzących siedząco-biurowy tryb życia, w którym brak jest czasu na regularną aktywność fizyczną. Może być całościowy (60 minut) lub częściowy, w zależności od partii ciała, które w danym momencie są odczuwalne. Regularnie stosowany masaż jest idealnym sposobem na wszelkie przeciążenia czy bóle kręgosłupa.

 

Masaż sportowy

Masaż sportowy jest idealnym rozwiązaniem dla panów regularnie uprawiających sport, w celu eliminacji zmęczenia po treningach, a także w celu prewencji kontuzji. Może być on wykonywany przed treningiem jako rozgrzewka, albo po w celu rozluźnienia zmęczonych i obolałych mięśni.

 

Masaż relaksacyjny

IMG_6003W dzisiejszym świecie żyjemy bardzo szybko. Brakuje nawet czasu na drobne przyjemności, a wiadomo, że współczesny mężczyzna chce być we wszystkim najlepszy. Chce spełniać się absolutnie na każdej płaszczyźnie życia zawodowego i osobistego. Ambicje i nastawienie na szybki sukces są częstą przyczyną stresów i napięć mięśniowych powodujących nerwobóle i przykurcze mięśni. Masaż relaksacyjny jest idealnym rozwiązaniem. Rozluźnia cały organizm, koi bolące mięśnie oraz skołatane nerwy.

 

Cukrowy peeling ciała z masażem

 


 

Cennik

Sprawdź ceny naszych zabiegów

Zobacz