Masaże

Współczesny Polak coraz chętniej dba o siebie, to bardzo pozytywny aspekt obecnych czasów. Ważne jest dla niego zarówno zdrowie, jak i wysportowany, zadbany wygląd. Higieniczny tryb życia, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, przynajmniej kilka razy w tygodniu, mają wpływ na świadomość, jak ważna jest pielęgnacja twarzy oraz ciała.

Masaż klasycznyIMG_5994

Klasyczny masaż manualny stosowany często podczas leczenia narządu ruchu, ma również duże znaczenia w profilaktyce. Zabieg może być przydatny dla mężczyzn prowadzących siedząco-biurowy tryb życia, w którym brak jest czasu na regularną aktywność fizyczną. Może być całościowy (60 minut) lub częściowy, w zależności od partii ciała, które w danym momencie są odczuwalne. Regularnie stosowany masaż jest idealnym sposobem na wszelkie przeciążenia czy bóle kręgosłupa.

 

Masaż sportowy

Masaż sportowy jest idealnym rozwiązaniem dla panów regularnie uprawiających sport, w celu eliminacji zmęczenia po treningach, a także w celu prewencji kontuzji. Może być on wykonywany przed treningiem jako rozgrzewka, albo po w celu rozluźnienia zmęczonych i obolałych mięśni.

 

Masaż relaksacyjny

IMG_6003W dzisiejszym świecie żyjemy bardzo szybko. Brakuje nawet czasu na drobne przyjemności, a wiadomo, że współczesny mężczyzna chce być we wszystkim najlepszy. Chce spełniać się absolutnie na każdej płaszczyźnie życia zawodowego i osobistego. Ambicje i nastawienie na szybki sukces są częstą przyczyną stresów i napięć mięśniowych powodujących nerwobóle i przykurcze mięśni. Masaż relaksacyjny jest idealnym rozwiązaniem. Rozluźnia cały organizm, koi bolące mięśnie oraz skołatane nerwy.

 

Masaż gorącymi kamieniami

Masaże gorącymi kamieniami


Gorące kamienie, używane podczas masażu dla panów, świetnie rozluźniają napięte mięśnie i stawy, neutralizują negatywną energię, przywracają równowagę psychiczną organizmu. Dodatkowo, masaż gorącymi kamieniami z bazaltu poprawia działanie układu krwionośnego i limfatycznego. W chwilach, kiedy potrzebny jest głębszy relaks umysłu i ciała najlepiej wybrać długi (1,5 godziny) masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami. Zabieg, oprócz przyjemnego odprężenia i ukojenia emanującego od ciepła bazaltowych kamieni, ma na celu wyrównanie przepływów energetycznych w naszym organizmie, dzięki czemu oddziałuje także na duszę. Masaż gorącymi kamieniami już od dawna znany jest ze swoich doskonałych właściwości zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Regenerujący i relaksacyjny zabieg doskonale sprawdzi się zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym i w ogólnym braku energii życiowej. Do skorzystania z masażu gorącymi kamieniami zapraszamy wszystkich panów.

 

Cennik

Sprawdź ceny naszych zabiegów

Zobacz