Medycyna estetyczna

 

Zabieg Nanofrax dla mężczyzn

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne wśród mężczyzn, którzy rozumieją, że dbanie o siebie to nie tylko higieniczny tryb życia, czy uprawianie sportu. Mimo, że nieczęsto o tym mówią i niechętnie się do tego się przyznają, to jednak są wiernymi klientami salonów kosmetycznych. Z zaufaniem oddają się w ręce profesjonalistów od medycyny estetycznej, którzy dzięki specjalistycznym zabiegom pomagają im poprawić wygląd i opóźnić efekty starzenia.

Likwidacja zmarszczek

Jedynym z najbardziej popularnych zabiegów, z którego coraz chętniej korzystają mężczyźni, jest likwidacja zmarszczek mimicznych. Zabieg jest ekspresowy, trwa od 5-10 minut i komfortowy. Polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej, powszechnie zwanej botoxem, w okolice brwi (tzw. lwia zmarszczka), czoła lub oczu (kurze łapki). Dzięki takiej blokadzie mięśnie się rozluźniają, a docelowo, zwykle po trzech dniach, skóra jest wygładzona i pozbawiona zmarszczek. W zależności od indywidualnych uwarunkowań zabieg powtarza się od 6-12 miesięcy.

Zabieg Nanofrax

Regeneracja skóry (mezoterapia)

Ważnym elementem pielęgnacji twarzy jest dostarczanie odpowiednich składników odżywczych bezpośrednio w głąb skóry. Najskuteczniejszą terapią, która daje natychmiastowe efekty, widoczne gołym okiem, jest mezoterapia. W zależności od potrzeb każdego pacjenta dobierane są koktajle witaminowe i odżywcze. Polega na aplikacji preparatów za pomocą delikatnych i cieniutkich igiełek w okolice skóry właściwej. Zabieg jest wykonywany po ówczesnym znieczuleniu maścią okolic twarzy i szyi, stąd dyskomfort w trakcie jego trwania jest niewielki. Efektem jest odżywiona i napięta skóra, co wpływa na jej zdrowy i zdecydowanie młodszy wygląd. Zaleca się wykonanie od 2-4 serii w odstępach dwutygodniowych.

Korekta oZabieg Nanofraxwalu twarzy

O tym, że siły grawitacji mają duży wpływ na naszą skórę dowiadujemy się z wiekiem. Problem opadających kącików ust, czy odkształcenie konturu twarzy (opadające policzki i podbródek) dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nieinwazyjnym (bez użycia igły) oraz całkowicie bezpiecznym zabiegiem pojędrniającym skórę twarzy jest Protégé. Polecamy serię od 4-6 zabiegów, aby efekt odmłodzenia i korekty owalu twarzy był spektakularny.

 

Cennik

Sprawdź ceny naszych zabiegów

Zobacz