Pielęgnacja dłoni i stóp

 

Manicure męski Macadamia City Spa

Wypielęgnowane i estetyczne dłonie są wizytówką współczesnego mężczyzny, który świadomie i regularnie dba o swój wygląd. Na szczęście obecność panów w salonie piękności nie dziwi praktycznie nikogo, a to ogromna zmiana w polskiej mentalności. Świadomość, że usługi, wcześniej kojarzone wyłącznie z kobietami, stają się coraz bardzie powszechne wśród Polaków jest budująca i dobrze świadczy o kierunku, w jakim zmierza nasze społeczeństwo.

 

Manicure klasyczny

Manicure męski_1

Manicure klasyczny jest podstawą męskiej pielęgnacji. W okresie jesienno-zimowym, kiedy skóra dłoni narażona jest na wiatr i mróz, przez co staje się zaczerwieniona i popękana, zalecamy połączyć manicure z zabiegiem parafinowym. Dzięki temu dłonie będą odpowiednio nawilżone i zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Pedicure klasyczny

Panowie, którzy dbają o siebie, wiedzą, że ich stopy również potrzebują stałej pielęgnacji. Regularne wizyty (przynajmniej raz w miesiącu) przynoszą ulgę zmęczonym stopom, a dodatkowo zapobiegają powstawaniu zrogowaceń skóry i wrastaniu paznokci.

Pedicure leczniczy

Wielu mężczyzn boryka się z bolesnymi problemami stóp, jak wrastające paznokcie, modzele, czy nagniotki. Bardzo często są to dolegliwości uwarunkowane genetycznie i wymagają właściwego leczenia i stałej pielęgnacji. Pedicure leczniczy to zabieg łączący klasyczną pielęgnację ze specjalistycznymi zabiegami podologicznymi stóp.

 

Cennik

Sprawdź ceny naszych zabiegów
<p style=”text-align: center;”>Zobacz</p>
<script src=”https://niezbednik.mediraty.pl/widget1.js” type=”text/javascript”></script>
<div style=”position: fixed; z-index: 9999; right: 0; color: #000; top: 100px;”>
<div style=”float: left;”><a><img src=”https://niezbednik.mediraty.pl/img/widget_duzy_button_1.png” /></a></div>
<div id=”emedi1″ style=”display: none; float: right;”><a href=”https://online.mediraty.pl/?klinikain=2257″ target=”_blank”><img src=”https://niezbednik.mediraty.pl/img/mediraty_1_widget_duzy.png” /></a></div>
</div>