Pielęgnacja włosów

Usługi fryzjerskie dominują wśród usług, z których na co dzień korzystają mężczyźni. Obecnie wachlarz tych usług wykracza poza tradycyjne strzyżenie, czy golenie. Panowie, świadomi swojego wyglądu i podążający za obowiązującymi trendami, decydują się na koloryzacje, a także zabiegi pielęgnacyjne związane z kondycją włosów i skóry głowy.

Strzyżenie męskie

Każdy zadbany mężczyzna, bez względu na długość włosów, regularnie korzysta z usług fryzjerskich. Strzyżenie jest najbardziej popularną usługą wśród panów.

Rekonstrukcja koloru (Odsiwianie)

Najczęściej mężczyźni zaczynają siwieć po 30. roku życia. Zdarza się, że czasem nawet wcześniej, w zależności od uwarunkowań genetycznych. Proces siwienia rozpoczyna się wraz z ustaniem produkcji naturalnego barwnika przez melanocyty (komórki pigmentowe). Dlatego włosy tracą swój naturalny kolor a ich struktura ulega zmianie. Stają się bardziej sztywne, szorstkie i suche. Jeśli zauważysz, że na Twojej głowie zaczynają się pojawiać siwe włosy, zabieg rekonstrukcji koloru (odsiwiania) jest właśnie dla Ciebie. Jest to alternatywny sposób tuszowania siwizny, który w przypadku mężczyzn przynosi natychmiastowe efekty.

 

Regeneracja i odbudowa włosów

Zniszczone i pozbawione blasku włosy potrzebują specjalnej opieki. Wymagającym regeneracji włosom u mężczyzn zapewni ją dostępny w naszym gabinecie system hair repair – innowacyjny zabieg rekonstrukcji włosów, wykonywany dotąd w salonach fryzjerskich.

Zabieg regeneracji i odbudowy włosów polecamy wszystkim osobom, które marzą o zdrowych, gładkich i miękkich włosach. Hair repair to zabieg, który zapewnia wielopoziomową regenerację włosów u mężczyzn i kobiet. Włosy są jednocześnie głęboko oczyszczane, idealnie wygładzone, intensywnie odbudowane oraz bardziej elastyczne. Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu.

 

Cennik

Sprawdź ceny naszych zabiegów

Zobacz