Zabiegi na twarz

 

Zabieg Protege dla mężczyzn w Macadamia City Spa

W Macadamia City Spa kładziemy nacisk na aktywną pielęgnację skóry twarzy, szyi i dekoltu. To strefy niezwykle wrażliwe na procesy starzenia się skóry oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, które wymagają odpowiedniej i kompleksowej pielęgnacji. Zwłaszcza jeśli borykamy się z różnymi problemami, jak trądzik różowaty, rozszerzające się naczynka, czy wysuszona, źle odżywiona skóra. Warto przy tym podkreślić, że zabiegi pielęgnacyjne twarzy zostały wyselekcjonowane z przez naszych specjalistów specjalnie pod kątem męskich potrzeb.

 

Zabieg oczyszczający

Drobne zaskórniki, wypryski czy kaszaki stanowią problem dla wielu panów, a taka skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji w gabinecie oraz w domu. Zabieg polega na: zmyciu, rozpulchnieniu oraz oczyszczeniu mechanicznym i dezynfekcji zanieczyszczonych okolic. Następnie nakładana jest maska ściągająca i obkurczająca pory, która łagodzi podrażnienia. Należy pamiętać o codziennym stosowaniu odpowiednich kosmetyków.

Zabieg odżywczo – rozświetlający

Zmęczona, niedotleniona i poszarzała skóra, zwłaszcza u mężczyzn palących papierosy, może odzyskać zdrowy, świetlisty wygląd. Panom pracującym w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach biurowych polecamy zabieg odżywczo – rozświetlający na bazie witaminy C.

Męskie nawilżanie twarzy - zabiegi Macadamia City Spa

Peeling, czyli zabieg złuszczający za pomocą kwasów

Mężczyźni również robią peelingi! Jeśli chcesz, aby Twoja skóra wyglądała zawsze świeżo powinieneś przynajmniej raz w miesiącu poddawać ją na działanie peelingów kwasowych. Zapobiegają one rogowaceniu mieszków około włosowych i nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Poprawiają także ogólną kondycję skóry twarzy oraz obkurczają pory, dzięki czemu skóra staje się jednolicie gładka i świeża. W przypadku skóry z licznymi przebarwieniami polecamy Cosmelan, czyli silną kurację odbudowująca skórę i likwidującą przebarwienia.

Retix C – zabieg rozjaśniający i wyrównujący koloryt skóry

Silnie odmładzającym zabiegiem polecanym dla mężczyzn po 30 roku życia jest zabieg Retix C z wykorzystaniem czystej postaci witaminy A (Retinol) oraz Witaminy C. Jest to zabieg silnie rozjaśniający i regenerujący skórę twarzy. Skuteczność kuracji uzależniona jest od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz częstotliwości zabiegów. Zaleca się od 3-5 w serii wykonywanych co trzy tygodnie.

ExMęski zabieg IPL - Macadamia City Spauviance – skuteczna terapia naczynkowa

Z problem rozszerzonych naczynek (trądzik różowaty, rumień, cera naczynkowa) boryka się wielu mężczyzn. Osoby mające takie tendencje powinny dbać o swoją cerę szczególnie troskliwie. Zabieg Exuviance ma na celu obkurczenie naczyń krwionośnych, wzmocnienie skóry oraz poprawę jej wyglądu.Skuteczna terapia naczynkowa Exuviance. 

Ulgę i odprężenie zmęczonym powiekom (górnym i dolnym) przynosi kuracja Exuviance, zazwyczaj łączony z innymi zabiegami na twarz. Rozjaśnia skórę, zmniejsza optycznie sińce pod oczami i przynosi przyjemne ukojenie.

 

Cennik

Sprawdź ceny naszych zabiegów

Zobacz