Modelowanie sylwetki

Efekty VanquishKażda z nas, niemalże w każdym wieku, marzy o idealnej sylwetce. Próbujemy rozmaitych diet, korzystamy z różnych aktywności fizycznych oraz innych sposobów, które przybliżą nas do celu. Niestety, wiem, że wcale nie jest łatwo zgubić zbędne kilogramy, zwłaszcza kiedy wraz z wiekiem zmienia się nasz metabolizm, a dodatkowe fałdki pojawiają się zamiast znikać.

Zabiegi  wyszczuplające , odchudzające, modelujące sylwetkę

 

 • endermomasaż – masaż próżniowy  z falami radiowymi
 • masaż cynamonowy. drenujący i wyszczuplający

Oferujemy również ustalane indywidualnie kompleksowe pakiety modelujące sylwetkę  – zabiegi łączone w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Oferujemy bardzo korzystne ceny kuracji łączonych.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Jest to bardzo popularny wśród kobiet zabieg z uwagi na jego skuteczność
w walce z cellulitem. Dlatego to panie najczęściej decydują się na ten zabieg. Działanie bańki chińskiej wpływa korzystnie na eliminację nadmiaru wody oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Masaż ten poprawia ujędrnienie skóry i modeluje sylwetkę. Szczególnie polecany w trakcie zrzucania zbędnych kilogramów oraz jako uzupełnienie kuracji redukujących sylwetkę VANQUISH.

Vanquish

Zauważamy, że najtrudniej jest pozbyć się ich z okolicy brzucha, ud, pośladków oraz ramion. Rozwiązaniem na „oponki”, „pelikany” czy „bryczesy” jest zabieg Vanquish. To rewolucyjna technologia zaczerpnięta z medycyny estetycznej, która skutecznie i bez pomocy skalpela redukuje zlokalizowaną w określonych obszarach ciała tkankę tłuszczową. Seria czterech, lub maksymalnie sześciu 30-minutowych zabiegów, wykonywanych w odstępach tygodniowych, połączona z serią drenaży limfatycznych, zbilansowaną dietą, oraz aktywnością fizyczną (wystarczą spacery, po wykonanym zabiegu) jest w stanie sprawić, że zgubimy od 4-7 cm w obwodach. Warto pamiętać, że niezbędne jest również spożywanie co najmniej dwóch litrów wody dziennie, aby cała kuracja przyniosła wymarzony efekt.

NOWOŚĆ - Vanquish

Vanquish to rewolucyjna i najbardziej skuteczna metoda modelowania sylwetki. To całkowicie bezpieczny zabieg odchudzający, który na zawsze usuwa i redukuje tkankę tłuszczową. Efekt tego przełomowego systemu odchudzania jest widoczny już po pierwszej sesji. Najlepsze rezultaty uzyskuje się po 4 zabiegach, po których Pacjent może stracić w obwodzie brzucha od 5 do 7,5 cm. Vanquish rozbija całe komórki tłuszczowe, nie tylko tłuszcz, który się w nich znajduje, pozostawiając długotrwały efekt.

 • Jak to działa?
 • Dzięki technologii Vanquish LAHF (Large Area High- frequency Field) redukcja tkanki tłuszczowej jest bardzo prosta i skuteczna. Metoda ta pozwala w bezkontaktowy, nieinwazyjny sposób pozbyć się zbędnego tłuszczu, zapewniając Pacjentowi maksymalny komfort podczas zabiegu. Technologia ta pozwala dotrzeć od złogów tłuszczowych położonych nawet bardzo głęboko nie mając negatywnego wpływu na tkanki zlokalizowane w ich pobliżu.
 • Bezpieczeństwo
 • Vanquish jest całkowicie bezbolesną metodą redukowania tłuszczu podskórnego. Posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa w tym certyfikat FDA. Początkowy wzrost temperatury w tkance tłuszczowej jest monitorowany, ale w zasadzie działa to w sposób w pełni zautomatyzowany. Szereg przeprowadzonych badań i testów potwierdza, że stopniowo ogrzewana tkanka tłuszczowa osiąga temperaturę do ok. 45-46°C , podczas gdy temperatura skóry pozostaje na poziomie 40-41°C, co zabezpiecza jej delikatna strukturę przed przegrzaniem. Rewolucyjny sposób dostarczania energii i charakterystyczna budowa aparatu sprawia, że to „bezdotykowe” podejście jest niemal rewolucyjne. Vanquish to również ogromny skok w przód jeżeli chodzi o design, komfort pacjenta, operatywność i kwestie bezpieczeństwa.
 • Przeciwskazania
  • ciąża oraz karmienie piersią
  • menstruacja
  • wirusowe lub bakteryjne zapalenie skóry
  • choroba nowotworowa (również dla osób po chemioterapii i po przebytej chorobie)
  • domaciczne wkładki antykoncepcyjne, które zawierają metal
  • choroby nerek i choroby wątroby
  • występowanie obrzęków
  • choroby układu krążenia
  • nadmierna potliwość
  • epilepsja
  Vanquish jest zdobywcą nagrody Prix de Beauty 2014 przyznawanej przez czytelniczki czasopisma COSMOPOLITAN za najlepszy zabieg medycyny estetycznej 2014 roku oraz nagrody JOY TRENDY 2014 przyznawanej przez jury w kategorii Styl życia – Zabieg modelujący sylwetkę.

   

   

  Cennik

  Sprawdź ceny naszych zabiegów

  Zobacz