Gabinet kosmetyczny Macadamia City Spa

 

Macadamia City Spa to wyjątkowe miejsce na kosmetycznej mapie Warszawy, oferujące holistyczne podejście do zdrowia i urody. Salon oferuje indywidualne i profesjonalne rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Niepowtarzalność Macadamia City Spa to wysoka jakość obsługi oraz doskonała znajomość branży kosmetycznej i ciągły kontakt z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Zabiegi oferowane przez gabinet są spersonalizowane i skuteczne, wykonywane na innowacyjnych i sprawdzonych produktach profesjonalnych, światowych marek.

 

Gabinet odnowy biologicznej

Holistyczne podejście do zdrowia i urody oznacza kompleksową pielęgnację całego ciała, twarzy, włosów oraz paznokci. Zabiegi wykonywane w gabinecie zapewnią klientkom oraz klientom trwałe i widoczne efekty. Wykonywanie zabiegów poprzedzają konsultacje z doświadczonymi specjalistami w zakresie pielęgnacji, które są pomocne w doborze najlepszej kuracji.

 

Kosmetolog Warszawa

Twórczynią tego unikalnego salonu jest Joanna Jeziorska, która przez ponad 16 lat prowadziła firmę propagującą wśród specjalistów dziesiątki innowacyjnych zabiegów i preparatów anti-aging. Lata praktyki oraz doskonała znajomość branży dermatologicznej założycielki przełożyły się na sukces Macadamia City Spa. Obecnie salon ciągle się rozwija, oferując swoim klientom najwyższej jakości, innowacyjne zabiegi.

Nasz zespół

Poznaj naszą grupę ds. piękna

Macadamia City Spa to zespół doświadczonych specjalistów realizujący sprawdzone, skuteczne, w pełni bezpieczne programy pielęgnacyjne. Nasi eksperci z entuzjazmem opowiedzą o szczegółach zabiegów.

 

Agnieszka S.

Agnieszka S.

Dr. N. Med Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie medycyny estetycznej.

Monika S.

Monika S

Kosmetolog

Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz makijażem.

Ewelina K.

Ewelina K.

Stylistka Paznokci Specjalista ds. stylizacji paznokci. Inżynier żywienia człowieka i oceny żywności.

Jolanta K.

Jolanta K.

Kosmetolog Od wielu lat zajmuje się zaawansowanymi zabiegami kosmetologicznymi.
Marlena N.

Marlena N.

Fizjoterapeutka

Specjalizuje się w masażach klasycznych, leczniczych, sportowych i relaksacyjnych. Miłośniczka sportu i zdrowego stylu życia.

 

Anna K.

Anna K.

Fryzjerka Fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem.

Olga T.

Olga T.

Stylistka Paznokci Specjalista ds.  stylizacji paznokci. Wykonuje przedłużanie paznokci metodą żelową i akrylową.

Iwona K.

Iwona K.

Stylistka paznokci Specjalista ds.  stylizacji paznokci. Wykonuje pedicure specjalistyczny.

 

Justyna S.

Justyna S.

Linergistka Specjalista ds. makijażu permanentnego.