Odkryj właściwości masła Shea i zadbaj o swoje ciało zimą

Odkryj właściwości masła Shea i zadbaj o swoje ciało zimą

Zimą nasza skóra potrzebuje większego, niż zwykle odżywienia i nawilżenia, aby utrzymać ją w dobrej kondycji. Idealnym zabiegiem, który w naturalny sposób jest w stanie nam to zapewnić jest peeling całego ciała połączony
z relaksującym masażem masłem Shea
.

IMG_7402

Masło Shea to najlepszy i najbardziej organiczny kosmetyk, który dostarcza nam sama natura. Jego odżywcze właściwości wpływają na odmłodzenie i ochronę skórę przed wolnymi rodnikami dzięki zawartych w nim witaminach: A i E. To również nieoceniony kosmetyk w ochronie przed działaniem wiatru i mrozu, który przyśpiesza gojenie drobnych ranek. Warto podkreślić, że masło Shea nie uczula, dlatego jest w bezpieczne dla kobiet w ciąży i najmłodszych dzieci. Produkt może być również stosowany w codziennej pielęgnacji domowej, do czego zachęcamy nasze pacjentki. Dostępne w gabinecie produkty występują w kilku wariantach zapachowych: grecki, pomarańcza z chilli, oraz rumianek z zieloną herbatą.

Zabieg z masłem Shea składa się z peelingu całego ciała połączonego z relaksującm masażem. Ma na celu złuszczenie martwego naskórka, odżywienie skóry poprzez poprawę ukrwienia, zwiększenie elastyczności, jędrności oraz napięcia. Usuwa drobne przebarwienia skóry i zdecydowanie poprawia stan jej nawilżenia. Polecany dla wszystkich, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy potrzebują odprężenia i odżywienia. Zabieg trwa 60 minut.

 

Author Info

Macadamia City Spa