Odmładzająca moc zabiegu Exuviance Age Reverse

Odmładzająca moc zabiegu Exuviance Age Reverse

Pierwsze zmarszczki pojawiające się po 25-30 roku życia to naturalny proces starzenia skóry. Szczęśliwie żyjemy w czasach, kiedy nowoczesna laboratoria nieustannie pracują nad opracowywaniem technologii kosmetyków, które pozwalają zdecydowanie opóźnić efekty upływu czasu.

W Macadamia City Spa kładziemy duży nacisk na aktywną i bezpieczną pielęgnację, dlatego współpracujemy z wyselekcjonowanymi markami kosmetyków najlepszych światowych laboratoriów. Marka Exuviance jest obecna w naszym gabinecie od początku. Linie preparatów dostosowane są do wszystkich rodzajów skóry, co stwarza wiele możliwości pielęgnacyjnych, a nasze ekspertki są w stanie rozwiązać wiele problemów naszych klientów. Różnorodność produktów oraz substancji aktywnych pozwala na indywidualne podejście do każdego rodzaju skóry. Niewiele marek funkcjonujących na rynku zapewnia tak szerokie spektrum zabiegów dla potrzeb każdego wieku.

Age Reverse to innowacyjna propozycja anti-aging od marki Exuviance, która z powodzeniem może uzupełniać zabiegi dermatologii estetycznej. Profesjonalne preparaty do kuracji domowej rekomendowane są dla skóry dojrzałej, z wyraźnymi oznakami starzenia. Zabieg polega na złuszczeniu skóry w trzech fazach, przeplatanych niezwykle przyjemnym masażem twarzy, szyi i dekoltu. Peeling cytrynowy wyrównuje koloryt skóry oraz usuwa niewielkie przebarwienia, natomiast kwas glikolowy wygładza drobne zmarszczki zdecydowanie poprawiając napięcie skóry. Na zakończenie aplikowane jest złote serum Total Correct +Sculp z Witaminą C, które sprawi, że skóra odzyska młodzieńczy blask. Wysoko skoncentrowane substancje aktywne zawarte w preparatach pozwalają uzyskać doskonałe efekty, zwłaszcza jeśli są wspierane przez pielęgnację w domu. Zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów, co dwa trzy tygodnie. A efekty? Możesz być pewna, że będą widoczne już po pierwszym zabiegu. Twoje zmarszczki staną się mniejsze, a skóra będzie bardziej napięta i pojędrniona.

Zabieg Exuviance Age Reverse zalecany jest wszystkim, którzy chcą dbać o piękny wygląd i utrzymać swoją skórę w dobrej kondycji.

 

Author Info

Macadamia City Spa