Perfekcyjna koloryzacja – szkolenie Maryli Kaczmarek w Macadamia City Spa

Perfekcyjna koloryzacja – szkolenie Maryli Kaczmarek w Macadamia City Spa

Kolor włosów, aby wyglądał pięknie i naturalnie musi idealnie dobrany. Nie tylko do karnacji i koloru oczu, ale także do wieku, oraz indywidualnych upodobań klienta. Nasze stylistki przeszły szkolenie z perfekcyjnej koloryzacji przeprowadzone przez Panią Marylę Kaczmarek – ambasadorkę marki Perfect Hair.

Podczas szkolenia naszą modelką była Jola, kobieta w średnim wieku, o pięknych, ciemnych włosach, która marzyła o tym, aby stać się blondynką. Zadanie nie było łatwe, jednak dla mistrzyni fryzjerstwa, dla której koloryzacja, a zwłaszcza radykalne metamorfozy są wielką pasja podeszła do tematu sprawnie i profesjonalnie. Przede wszystkim idealnie ostrzygła naszą modelkę, stawiając na fryzurę krótką, ale niezwykle kobiecą, podkreślającą jej urok.

Przejście z ciemnych włosów, w tym przypadku ciemnego brązu do koloru wpadającego w zimny blond wymaga dekoloryzacji, czyli pozbawienia włosów ciemnego pigmentu. Dopiero po zmyciu i wysuszeniu włosów można było położyć modelce właściwy kolor.

Efekt perfekcyjnej koloryzacji można ocenić na podstawie poniższych zdjęć. Najważniejsze, że metamorfoza przypadła do gustu naszej modelce, a także

 

 

Author Info

Macadamia City Spa