Pielęgnacja włosów

W Macadamia City Spa kładziemy nacisk na profesjonalną pielęgnację włosów, która wzmacnia je od cebulek, aż po końcówki oraz poprawia ogólną kondycję skóry głowy. Podjęliśmy współpracę z profesjonalnymi markami fryzjerskimi JOICO i Wella Proffesional.

Koloryzacja włosów

Włosy są ozdobą każdej kobiety. Doskonałym sposobem na podkreślenie ich wyjątkowego charakteru jest koloryzacja, która wydobywa z włosów to co najpiękniejsze. Z przyjemnością na farbowanie włosów zapraszamy do naszego gabinetu, w którym przeprowadzamy udane metamorfozy za pomocą wysokiej jakości kosmetyków i szerokiej palety technik koloryzacji.

Ożywiające baleyage? Modne ombre? Świetliste refleksy? A może skuteczne krycie siwizny? Zapraszamy do naszego gabinetu, w którym wykonujemy profesjonalne zabiegi koloryzacji na włosach różnego rodzaju i długości. Naszym klientkom służymy fachową radą w zakresie farbowania włosów.

Strzyżenie

Znudziła ci się dotychczasowa fryzura? Potrzebujesz radykalnej zmiany? A może chcesz podciąć tylko same końcówki? Zapraszamy do naszego gabinetu, w którym profesjonalnie wykonujemy modne i wygodne damskie fryzury na każdej długości włosów, dzięki którym poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Prawidłowo strzyżenie włosów sprawia, że nie tylko pięknie się one prezentują, ale i łatwiej układają na co dzień. Wszystkie zainteresowane panie zapraszamy na strzyżenie damskie w naszym gabinecie. Zapewniamy fachowe doradztwo, staranne wykonanie, wysokiej klasy kosmetyki do włosów i miłą atmosferę podczas strzyżenia.

 

Regeneracja i odbudowa włosów

 

JOICO K-PAK